Kombi Eğitimi

Merhabalar bugün sizlere kombi servislerinde çalışan personeller hakkında bilgi vermek istiyorum.

Yetkili veya özel kombi teknik servisleri çalışanlarını seçerken bu işte bilgili ve eğitimli elemanları tercih ederler. Tabi ki işin gereği alanında uzman olan ve servis sırasında arıza tespiti yapıp kombiyi onarabilecek elemanlara sahip olan kombi servisleri müşteri memnuniyeti içinde çok önemlidir.

Türkiye de teknik servislere kombi eğitimi ve gaz yakıcı cihazlara bakabilme belgeleri verebilen tek özel firma olan Isıser genel merkezi Bağcılar ilçesinde İstanbul eğitimini verirken Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde de kombi eğitim kursu hizmetini milli eğitim bakanlığından yetkilendirilmiş alanında uzman bir firmadır.

Özellikle yetkili kombi servisleri eleman bulma konusunda ciddi sorunlar yaşadığını hepimiz biliyoruz. Artık kombi teknisyeni eğitimi sayesinde servisler bu gibi sorunları ortadan kaldırıyorlar.

Biz vaillant kombi servisi olarak çalışan tüm personelimizin bu kurumdan eğitim alarak gerekli tüm belgeleri alıyoruz. Eğer sizlerde bir kombi servisi hizmeti veriyor veya bu işe yeni başlayacak iseniz Isıser kombi eğitimi kurusuna katılmanı şiddetle öneriyoruz.

 

Social tagging: >

Bir cevap yazın

Call Now Button