İstanbul Vaillant Servisi

İstanbul ilçelerinde yağın servis ağını oluşturduğumuz, Firmamız ile Anadolu / Avrupa her iki yakada bulunan ekiplerimiz siz değerli vaillan kullanıcıları için 7/24 acil teknik servis olarak görev yapıyorlar.

İstanbul da merkezi Avrupa yakasında Küçükçekmecede olan firmamızın gezici servisleri 24 saat hizmet ile çalışmaktadır. Hafta sonları ve bayram tatillerinde vaillant kullanan vatandaşları mağdur etmemek adına bu günlere özel nöbetçi servis elemanlarını görevlendiriyoruz.

vaillant istanbul

Anlayacağınız gibi her firma müşterilerinin kendilerinden memnun olmalarını isterler. Biz istemekle kalmıyoruz müşterilerimizin bizim bu hizmetimizi yakın çevrelerine de söylemelerini istiyoruz. Çünkü biz vaillant servisi müşterisini hiç bir zaman para kazanma yolu olarak görmedik ve görmeyeceğiz.

Sınırlarımız içerisinde talep günü ve saatinde verdiğimiz sözde durmayıp servisi aksatırsak kesinlikle söylüyoruz ki bize böyle bir şikayet geldiğinde o müşterimizden hiç bir ücret talep dahi edilmeden kombi servis hizmeti sağlanacaktır.

Bize ulaşarak kombiniz hakkında dilediğiniz soruları hiç çekinmeden arayarak ekibimizden teknik destek alabilirsiniz.

Social tagging:

Bir cevap yazın

Call Now Button