İkinci El Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci el kombilerde her marka ve model olarak kombi servislerinde bulunmaktadır. Bakımları yapılmış ve garantili olarak sizlere sunulan kombileri almanız sizler için ideal olacaktır. Satışa sunulan kombilerin mutlaka sökülerek test aşamasından geçmiş olduğunu sorunuz. İkinci el kombi markalarından ne olursa olsun montajınızı kendiniz yapmanızın yanı sıra cihaz kullanımı ve hakkında bilgi verilerek sizlere verilmektedir. Bu sayede ikinci el vaillant marka modeller konusunda kombinizi uzun süreli olarak konutunuzda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere sunulan ikinci el kombilerde 1 yıl veya daha uzun süreli garantili olup olmadıklarını sormanızda yarar vardır. Garantili kapsamı içerisinde olan kombilerde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda firmayı arayarak ücretsiz olarak onarım ve bakamını yaptırabilirsiniz.

İkinci El Kombi Almak Güvenli Midir?

Sizlerinde bildiğinizi gibi bazı kombi servisleri kullanıcı hatası ya da elektriksel hata arızasından dolayı sizleri garanti dışında tutarak ücret talep ediyorlar. Sizlere sunmuş olduğumuz kombilerimizde kesinlikle 1 yıl boyunca herhangi bir ücret talebi olmayacaktır.  Güvenilir ve kaliteli bir yerden kombi ürünü alarak profesyonel ekip sayesinde istediklerinize cevap verecektir. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermenin yanı sıra İstanbul Avrupa/Anadolu yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. Öncelikli olarak ikinci el vaillant marka modeller konusunda eskici veya spotçu mağazalarında kombi almayınız. Bakımların yapılmamış olabileceği gibi sizlere de garanti sunmazlar. Bu bakımdan dolayı ikinci el kombi satan yerleri araştırmanızı tavsiye ederiz.

Satılan kombilerinizde sizlere %100 müşteri memnuniyeti sunulmaktadır.  Kombiyi alırken firma içerisinde çalıştırmasını isteyebilirsiniz. Eğer ki kombi de ses veya titreşim olması durumunda mutlaka ürünlerin sıfırını takmanızı isteyiniz. Firmamız satılan kombilerde atölyemizde sökülerek tüm arıza ve onarım işlemleri giderildikten sonra satışa sunulur. Firmamız aracılığıyla ikinci el vaillant marka modeller arasından en iyi kombileri evinize taktırabileceksiniz.

Bir cevap yazın

Call Now Button